НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
Політика
Росія
02.07.2023 686

Росія не збережеться в нинішньому вигляді – Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що Захід має розпрощатися з ілюзією, що Росія існуватиме в нинішньому вигляді.

Про це Данілов розповів в інтерв’ю німецькому виданню Bild

"Росія буде фрагментована, і світ повинен до цього готуватися", – зазначив секретар РНБО.

За його словами, Захід повинен відмовитися від ілюзій, що Росія збережеться в нинішньому вигляді. Кремль "не може контролювати таку велику територію, у нього немає можливості".

"Заколот "вагнерівців" показав, що "Росія не є державою", сказав секретар РНБО. "Захід повинен зрозуміти, що Росія фрагментована і немає сили, яка могла б утримати її разом", - додав він.

Данілов розповів, що під час заколоту найманців "Вагнера" Україна проаналізувала, як з ним впоралися в російських регіонах.

"У нас є аналіз того, як реагували регіони під час повстання Пригожина. Можу сказати, що на основі цих аналізів можна сказати, як буде виглядати Росія після розпаду… Татарстан буде окремим, Дагестан буде окремою країною, яка не має нічого спільного з Росією. Це колонії Російської Федерації", - сказав секретар РНБО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія не збережеться в нинішньому вигляді – Данілов 5.00 5 1
Політика / Росія
02.07.2023 686
Еще материалы раздела «Росія»