НОВИНИ ДНЯ: Команда Трампа між Маямі і Москвою. Головне про мирні переговори за тиждень  Без грошей ЄС економічний колапс України є питанням кількох місяців — The Telegraph  Найбільше падіння за п'ять років: інвестиції в економіку Росії обвалилися  "Переговори потім": Сирський назвав єдину умову для діалогу з РФ  Найбільше з Башкортостану. ЗМІ підтвердили загибель понад 150 000 росіян в Україні  Українські F-16 могли отримати ракети для найдешевшого збиття "Шахедів", - ЗМІ  Яка реальна кількість окупантів воює проти України: Сирський озвучив шокувальні цифривсі новини дня
Політика
Україна
06.07.2023 2185

Чому місцеві у Криму радіють вибухам: пояснення розвідки

Місцеві у тимчасово окупованому Криму часто радіють вибухам, які там лунають, бо вони означають майбутню деокупацію.

1a4779228dbc32199987e258e1b27a10_06.07.23

Громадяни в Криму, які підтримують Україну та чекають на повернення законної влади, радіють звукам вибухів, бо це є сигналом про близьку деокупацію. Пише ТСН. 

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

"Якщо вести мову про вибухи в Севастополі, то чому [люди] скаржаться? Українські громадяни, проукраїнськи налаштовані люди, які чекають на повернення законної влади, навпаки радіють цим звукам. Це означає, що звільнення і деокупація Криму наближається. Більше ми, знову ж таки, не будемо коментувати", - сказав Юсов.

Представник розвідки додав, що спокій та відсутність вибухів на тимчасово окупованих українських територіях, зокрема в Криму, буде повністю тоді, коли росіяни звідти підуть геть.

"До того часу за все, що відбувається на окупованих територіях, відповідає окупаційна адміністрація", - зауважив Юсов.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський раніше заявив, що війна в Україні закінчиться після визволення окупованого росіянами Криму. Без повернення півострова вона не може бути завершена.

Оценка материала:

5.00 / 3
Чому місцеві у Криму радіють вибухам: пояснення розвідки 5.00 5 3
Політика / Україна
06.07.2023 2185
Еще материалы раздела «Україна»