НОВИНИ ДНЯ: На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негода  Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reutersвсі новини дня
Політика
Україна
12.07.2023 820

У Бердянську в готелі, де жило керівництво армії РФ, пролунали вибухи: ліквідували окупаційного генерала

Окупанти захопили готель та мешкали там.

27fd9a4ad7be387ef5021a44afd173eb_12.07.23

В окупованому Бердянську Запорізької області у готелі, який захопила Росія та поселила військове керівництво окупаційної армії, у ніч проти 11 липня пролунали вибухи. Попередньо, там загинув окупаційний генерал Олег Цоков. Пише ТСН. 

Про це пише Бердянська міська військова адміністрація та телеграм-канал "Бердянськ сьогодні".

За даними влади окупованого Бердянська, вибухи пролунали у захопленому готелі "Дюна", де поселилось керівництво окупаційної армії.

"Будівлю фактично зрівняли із землею. Зараз там розбирають завали. В тому напрямку поїхало багато машин швидкої допомоги. Чекаємо на офіційне підтвердження та деталі від Генштабу", - повідомили у Бердянській МВА.

Російські пропагандисти пишуть, що там вдалось ліквідувати окупаційного генерала Олега Цокова, який був заступником командувача Південного військового округу РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українські військові могли ліквідувати російського генерал-лейтенанта Олега Цокова у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Бердянську в готелі, де жило керівництво армії РФ, пролунали вибухи: ліквідували окупаційного генерала 5.00 5 2
Політика / Україна
12.07.2023 820
Еще материалы раздела «Україна»