НОВИНИ ДНЯ: Зеленський відповів на звинувачення Рубіо у "брехні" щодо виведення військ з Донбасу та гарантій США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 29 березня  Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війнувсі новини дня
Політика
Україна
15.07.2023 580

Генерал Тарнавський про бої на півдні: як у боксі, тримаємо суперника на відстані

Українські військові під час наступу на півдні тримають ворога на відстані. На великих дистанціях ЗСУ ефективно знищують окупантів.

1___7539_650x410_15.07.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на командувача угруповання військ "Таврія" бригадного генерала Олександра Тарнавського в інтерв'ю CNN.

Генерал порівняв наступальні дії української армії на південних напрямках з боксом.

"Це як у боксі, ми тримаємо суперника на відстані витягнутої руки. Ми не підпускаємо їх близько. Чому? Бо ближній бій - це зовсім інша справа. Отже, на великих дистанціях ми ефективно їх перемагаємо", - сказав Тарнавський.

Бої на півдні України

На початку літа українські Сили оборони посилили наступальні операції у Запорізькій області, а саме на Мелітопольському на Бердянському напрямках. ЗСУ вдалося звільнити декілька населених пунктів.

При цьому українським військовим доводиться проходити через мінні поля та проривати щільну оборону окупантів. Крім того, захисники вражають командні пункти та лінії забезпечення у тилу росіян.

Генерал Олександр Тарнавський визнав, що український контрнаступ розвивається не так швидко, як хотілося, і пояснив, з якими проблемами зіштовхуються ЗСУ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Генерал Тарнавський про бої на півдні: як у боксі, тримаємо суперника на відстані 5.00 5 1
Політика / Україна
15.07.2023 580
Еще материалы раздела «Україна»