НОВИНИ ДНЯ: Справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчим часом  Зеленський назвав критичні втрати нафтових портів Росії від "далекобійних" санкцій України  У якій валюті найкраще зберігати заощадження та чому пора продавати долари: поради економістів  У Москві прибрали техніку з параду 9 травня: експерт пояснив, чому це важливо  Мадяр буде розслідувати оборудки у приватизації 1988-2000 років в Угорщині  В Україні у вівторок переважно без опадів, вдень до +15°  "Залишилося приблизно три дні": Трамп попередив про вибух нафтової інфраструктури Іранувсі новини дня
Політика
Світ
17.07.2023 617

Британія запровадила нові санкції проти росіян, причетних до депортації українських дітей

Велика Британія у понеділок, 17 липня, анонсувала санкції проти 14 росіян причетних до незаконної депортації українських дітей.

Про це повідомляє сайт британського уряду.

"Сьогоднішні санкції притягують до відповідальності тих, хто підтримує режим Путіна, включно з тими, хто бажає знищити Україну, зруйнувати її національну ідентичність і стерти її майбутнє", - заявив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі.

Зокрема, у санкційному списку опинилися:

  • міністр освіти РФ Сергій Кравцов;

  • уповноважена з прав дитини в Московській області Ксенія Мішонова;

  • міністр культури РФ Ольга Любімова;

  • губернатор Камчатського краю Володимир Солодов;

  • пропагандист Антон Красовський;

  • політтехнолог Тимофій Сергійцев;

  • керівник окупаційної адміністрації Харківської області Віталій Ганчев;

  • голова Адигеї Мурат Кумпілов;

  • дитячий центр "Артек" у Криму.

Обмеження передбачають замороження активів та заборону на в'їзд до Великої Британії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Британія запровадила нові санкції проти росіян, причетних до депортації українських дітей 5.00 5 1
Політика / Світ
17.07.2023 617
Еще материалы раздела «Світ»