Життя та Стиль
Суспільство
Перші прогнози: якою буде зима 2023-2024 в Києві
Від погоди залежить наскільки вона буде важкою.
Минулорічна зима була доволі теплою, що допомогло українцям легше пережити постійні ракетні обстріли з боку РФ по критичній інфраструктурі. Наступна зима поступово наближається і багато хто очікує її з острахом. Пише ZN.UA.
За попередніми прогнозами ресурсу wisemeteo, зима 2023-2024 у Києві не буде особливо відрізнятися температурними показниками від минулорічного сезону. Середня температура взимку в Києві буде становити 0 градусів, як і минулого року. Сильних снігопадів також не передбачається, хоча цього року очікується 38 днів з опадами ( минулого року було 30).
Яким буде грудень 2023 в Києві
Календарна зима в Києві почнеться з морозу. Вже 1 грудня очікується -1 вдень та -3 вночі та невеликий сніг. Але в середині місяця помітно потеплішає. Найхолоднішим днем буде 7 грудня. Тоді прогнозують -4 вдень та -6 вночі.
Найтепліше буде вдень 22 грудня, тоді очікують +6. Найтеплішу ніч прогнозують 16 та 17 грудня. Тоді температура сягне +4. На Новий рік, 31 грудня, прогнозують хмарну погоду без опадів. Вночі очікується -1, вдень – 0.
Яким буде січень 2024 в Києві
Перший день 2024 року принесе киянам незначний дощ. Температура повітря вдень підніметься до +5, вночі очікують 0. 2 січня стане найтеплішим днем місяця, тоді прогнозують +8, а ось вже в суботу, 6 січня, прогнозують похолодання до -3 вдень та -5 вночі і снігопад.
Середина місяця буде теплою. Температура не буде опускатися нижче нуля за винятком декількох ночей. А ось після 25 січня стане холодніше. 27 січня вночі прогнозують -3 вдень та -7 вночі. Ця доба стане найхолоднішою у січні.
Яким буде лютий 2024 в Києві
Початок лютого 2024 у столиці буде холодним. Найхолоднішим днем зими 2023-2024 стане 5 лютого, коли температура вночі впаде до -11, а днем буде -3. Але період морозів буде недовгим. Починаючи з 6 лютого денна температура в Києві не буде опускатися нижче 0. В деякі ночі очікуються морози, але не нижче -3.
В першій половині місяця прогнозують невеликий сніг, але ближче до весни кількість опадів суттєво скоротиться.
Енергосистема країни хоч і з труднощами, але витримала ракетні удари. Газу й вугілля теж вистачило. Це результат колосальної роботи енергетиків усіх рівнів, ремонтників, зенітників. Та й стійкості населення, яке не створювало паніки. Що треба зробити для підготовки до наступного зимового періоду та що треба робити вже зараз, читайте в матеріалі Ігоря Маскалевича «Як енергетика готується до наступної зими» на ZN.UA.