НОВИНИ ДНЯ: Китай кидає виклик долару? Сі Цзіньпін окреслив плани щодо міжнародного статусу юаня  Місячний гороскоп на 2–8 лютого: що рекомендується робити кожного дня тижня  Росія втричі збільшила виробництво "Іскандерів": аналітики з'ясували, хто їй допоміг  Гороскоп на картах Таро на 2–8 лютого 2026 року: грошовий шанс для Тельців і доленосне рішення для Скорпіонів  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Перед великими змінами: гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експертвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
30.07.2023 630

Спека до 35°C та вище повертається: синоптик назвала дати

Насолоджуйтесь прохолодою, — скоро вона закінчиться

Літо 2023 року не перестає дивувати українців погодними гойдалками, — тільки по всій країні сильно похолодало, як скоро очікується нова хвиля спеки.

Про це в ексклюзивному прогнозі "Телеграфу" розповіла синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха.

За її словами, найближчими днями в Україні продовжуються "гойдалки", коли похолодання та дощі змінюються потеплінням, проте з 3 серпня температура по всій Україні вирівняється, і вдень можна буде очікувати 24-30 градусів тепла, а вночі — 14-20 градусів Цельсія.

Але після цього стовпчики термометрів поповзуть ще вище, прогнозує синоптик, і вже до наступних вихідних, 5-6 серпня, можна буде очікувати на справжню спеку (хоч і не у всіх областях України).

"Наприкінці наступного тижня на півдні та сході країни можуть бути високі значення температур: +35 і вище", — наголошує Птуха.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, яка аномальна погода чекає на українців у серпні, — вчені стверджують, що цього року останній місяць літа буде не таким, як зазвичай.

Оценка материала:

5.00 / 1
Спека до 35°C та вище повертається: синоптик назвала дати 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
30.07.2023 630
Еще материалы раздела «Суспільство»