НОВИНИ ДНЯ: У ці 5 днів у серпні рослини "спатимуть": посівний календар на місяць  Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Близнюках зробить день непередбачуваним  Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпнявсі новини дня
Політика
Україна
05.08.2023 1717

Командир взводу зливав Росії дані про захисників та іноземну зброю: військового суворо покарали

Військового визнали винним у державній зраді.

9521b806aeb01fd01fe3cfddcdb7a4de_05.08.23

В Україні до 12 років позбавлення волі засудили колишнього командира взводу, який працював на Росію: він передавав окупантам дані про тренування українських воїнів та іноземну зброю. Пише ТСН. 

Про це повідомили в СБУ.

За даними слідства, російським агентом виявився екскомандир взводу в одному із центрів підготовки підрозділів Національної гвардії. Він був завербований працівником 316-го розвідцентру головного управління генштабу ЗС РФ (більш відомого як гру), який представлявся Сергієм Пріваловим. Зраднику обрали позивний "Річард" та запропонували передавати дані про українську оборону.

"Агент збирав інформацію про іноземну військову допомогу підрозділам Нацгвардії, зокрема щодо бойової підготовки українських воїнів. Військова контррозвідка СБУ поетапно задокументувала злочинні дії ворожого агента і затримала його на спробі переправлення таємної інформації російському гру", - йдеться у повідомленні.

Суд визнав українського військового винним у державній зраді та засудив до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у Київській області затримали пілота однієї із українських авіакомпаній. Він підтримував російських загарбників, радів ракетним ударам та чекав на окупацію Києва.

Оценка материала:

5.00 / 1
Командир взводу зливав Росії дані про захисників та іноземну зброю: військового суворо покарали 5.00 5 1
Політика / Україна
05.08.2023 1717
Еще материалы раздела «Україна»