НОВИНИ ДНЯ: Зміцніють на ваших очах: як приготувати чудо-добриво для томатів після висадки  Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникаря  Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Times  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 травнявсі новини дня
Політика
Україна
07.08.2023 630

Старих форматів більше не буде. Зеленський заявив про продовження кадрових чисток

Президент Володимир Зеленський заявив про продовження кадрових чисток.

dscf9041_enhanced_nr_id92697_1300x867_2_650x410_07.08.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його звернення.

"Наступного тижня буде продовження нашої роботи з очищення державних інституцій від тих, хто намагався перетягнути з минулого всі ті старі свої звички, старі схеми, які дуже довго, десятиліттями, послаблювали Україну", - заявив він.

Зеленський підкреслив, що старих форматів більше не буде.

"Старих форматів у нашій державі більше не буде - тих форматів, коли одні захищали державу й людей, а інші намагалися поставити і державу, і людей на службу своїй вигоді. Хоч би ким людина була - чи то "воєнкомом", чи то депутатом, чи то посадовцем - кожен повинен працювати лише заради держави. Так і буде", - додав він.

Скандали з воєнкомами

Після скандалу з одеським воєнкомом Євгеном Борисовим в Україні розпочались масштабні перевірки ТЦК та СП. Президент Володимир Зеленський зазначив, що перші результати перевірки є невтішними.

Так, нещодавно правоохоронці викрили масштабну схему ухилення від призову в армію. У рамках справи проведено майже 100 обшуків у військкоматах 11 областей України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Старих форматів більше не буде. Зеленський заявив про продовження кадрових чисток 5.00 5 1
Політика / Україна
07.08.2023 630
Еще материалы раздела «Україна»