НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Бізнес
Економіка
10.08.2023 303

Україна визнала алкогольну компанію Bacardi спонсором війни

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло бермудську компанію Bacardi Limited до переліку міжнародних спонсорів війни.

Про це повідомляється на сайті агентства.

Рішення ухвалили після публікації в газеті Wall Street Journal, яка дізналась, що Bacardi активно продовжує діяльність у Росії й набирає нових працівників, попри попередні обіцянки припинити постачання в цю країну.

"Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Bacardi оголосила про зупинку експорту в Росію і припинення вкладень у рекламу, але пізніше ця частина допису зникла з її офіційної заяви. Відтак компанія продовжила постачати свою продукцію у РФ на мільйони доларів і шукати нових співробітників, публікуючи оголошення про вакансії", – вказує НАЗК.

Прибуток російської філії Bacardi – Бакарді Рус – у 2022 році збільшився втричі з 1,5 млрд рублів майже до 4,7 млрд рублів (майже $50 млн за теперішнім курсом).

Російський бізнес Bacardi продовжує збільшуватися і зараз, зокрема завдяки зменшенню конкуренції з боку інших світових виробників. Наприклад, британська Diageo (власник брендів Smirnoff та Johnnie Walker) оголосила, що залишила російський ринок наприкінці 2022 року.

Bacardi володіє такими алкогольними брендами, як бренді Baron Otard, D’USSÉ; джин Bombay; ром Bacardi; текіла Cazadores; горілка Grey Goose, Eristoff; віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy й інші напої (Martini, St-Germain, Bénédictine).

Внесення до переліку міжнародних спонсорів війни є репутаційним інструментом.

Усі включені до переліку компанії вносяться до бази даних World-Check, що здійснює облік осіб і організацій із підвищеним ризиком та використовується у світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна визнала алкогольну компанію Bacardi спонсором війни 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
10.08.2023 303
Еще материалы раздела «Економіка»