НОВИНИ ДНЯ: Зберігають землю прохолоднішою та скорочують поливання: 6 ґрунтопокривних рослин, які замінюють мульчу  Людям, народженим у ці дати, нумерологи обіцяють особливу удачу  Скільки років можна вирощувати огірки на одному місці: відповідь агрономів  Гороскоп на 17 липня за картами Таро: Левам - важливий урок, Стрільцям - довіритися  П’ять головних причин, чому капуста не зав’язує качани: чим обробляти щоб отримати великий врожай  Гороскоп на 17 липня: Овнам - перепочинок, Рибам - втома та напруга  Більше не відтиратимете жир годинами: п’ять домашніх способів, які зроблять ручки плити ідеально чистими за лічені хвилинивсі новини дня
Політика
Україна
13.08.2023 656

Кулеба відкинув побоювання щодо передачі Україні німецьких ракет Taurus

Передача Німеччиною далекобійних ракет Taurus Україні не призведе до ескалації. Це дозволить швидше закінчити війну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра закордонних справ України Дмитро Кулебу в інтерв'ю Bild.

Кулеба відкинув занепокоєння уряду Німеччини, що передача далекобійних ракет нібито призведе до ескалації.

"По-перше, тому що інші партнери вже поставили ракети з подібною дальністю. По-друге, жодне попереднє рішення Німеччини постачати Україні новий тип зброї не призвело до ескалації. Навпаки, німецьке озброєння вже врятувало багато українських життів", - зазначив міністр.

Як відзначив глава МЗС, побоювання про те, що Україна може застосувати ракети Taurus проти цілей на території Росії, є "необґрунтованими".

"Ми використовуватимемо ракети тільки в межах наших кордонів, щоб звільнити те, що по праву належить нам відповідно до Статуту ООН та міжнародного права", - заявив Кулеба.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба відкинув побоювання щодо передачі Україні німецьких ракет Taurus 5.00 5 1
Політика / Україна
13.08.2023 656
Еще материалы раздела «Україна»