НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
17.08.2023 556

Гендиректор Yasno: «Бити по інфраструктурі будуть. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод»

Сергій Коваленко: Мені дуже приємно, що UK так оцінює нашу спроможність чинити опір та виживати під безпрецедентними обстрілами інфраструктури. Але треба розуміти, що віра наших партнерів базується на минулих подіях. А події майбутні ніхто спрогнозувати не може. В різних інтерпретаціях, але всі говорять про наступний сезон. Декілька тез які персонально від мене.

1. Бити по інфраструктурі будуть. Бити будуть з урахуванням помилок і нових розвідданих про стан енергосистеми на кожній ділянці. Бити будуть з урахуванням нових знань яки вони здобули за майже два роки обстрілів. Бити будуть з урахуванням більш варіативних засобів.

2. Віра в ЗСУ. Це важливо. Але віра не може бути фундаментом для прийняття рішень про персональне життя. Навіть при посиленні засобів ППО закрити на 100% не вийде. Тому виходьте з того, що влучання будуть.

3. Віра в енергетиків. Це важливо. Але віра знову ж не може бути фундаментом для рішень. Навіть не маючи інформації можна робити висновки, що в цілому система має менший рівень стійкості. А це означає, що відновлення постачання електроенергії після влучань буде дуже різним в залежності від конкретної ситуації.

4. Треба кожному подумати про себе. Не вони, не ми, а я. Тільки позиція «я» може організаційно та морально допомогти пережити наступну осінь та зиму.

5. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод. Тому подумайте про це заздалегідь. І вам скажу, що заздалегідь то було декілька місяців тому.

6. Тактичні поради з минулого сезону не змінились. Вода, їжа, одяг, альтернативні види живлення, утеплення осель та таке інше.

7. Сценарне планування. Продумайте декілька сценаріїв (особливо для жителів багатоквартирних будинків). Через питання «а що якщо?» і відповідь ваша, що конкретно ви будете робити.

І да. Якщо кожний подумає про себе, то разом точно переживемо і переможемо.

368015374_10218066407570097_845516337853178349_n

 

Автор: Сергій Коваленко, генеральний директор компанії Yasno

Оценка материала:

5.00 / 1
Гендиректор Yasno: «Бити по інфраструктурі будуть. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод» 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
17.08.2023 556
Еще колонки: Колонки / Блоги