НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 23 лютого за картами Таро: Водоліям - рух вперед, Рибам - командна робота  "Бульбашка революції" не спрацювала: чому зусилля РФ розхитати Україну взимку провалилися  Гороскоп на 23 лютого для всіх знаків зодіаку: хто буде з'ясовувати стосунки, а на кого чекає сюрприз від Всесвіту  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 23 лютого – 1 березня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 23–28 лютого 2026 року  "Країна вдів" та заморожених ембріонів: CNN про демографічну кризу в Україні  Гороскоп на 23 лютого: Тельцям - новий погляд, Козерогам - успіхвсі новини дня
Політика
Світ
21.08.2023 583

Боррель заявив про можливе проведення ще однієї зустрічі "високого рівня" щодо миру в Україні

Наприкінці вересня може пройти ще одна зустріч щодо обговорення настання миру в Україні. Вона, імовірно, відбудеться під час Тижня високого рівня Генеральної асамблеї ООН.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на El Mundo.

Нова зустріч відбудеться після саміту у Джидді (Саудівська Аравія) на початку серпня.

За словами голови дипломатії ЄС Жозеп Боррель, саміт у Джидді став "ще одним кроком для України, аби домогтися тиску міжнародної спільноти на Росію, щоб вона припинила війну".

"Тільки Росія може зупинити це, Росія це почала, і Росія має це завершити", - сказав він на прес-конференції у Сантандері (Іспанія).

Він наполягав, що ЄС продовжуватиме підтримувати Україну.

Оценка материала:

5.00 / 1
Боррель заявив про можливе проведення ще однієї зустрічі "високого рівня" щодо миру в Україні 5.00 5 1
Політика / Світ
21.08.2023 583
Еще материалы раздела «Світ»