НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
29.08.2023 484

У школах Києва можуть ввести другу зміну. Все через укриття

У київських школах розглядають можливість введення другої зміни або змішаної системи навчання для учнів старших класів через недостатню кількість укриттів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на КМДА.

Батьки 240 тисяч киян шкільного віку погодились на навчання своїх дітей офлайн із першого вересня. Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський зазначив, що кількість таких батьків зросла у 2,5 рази у порівнянні з минулим роком.

Він повідомив, що цього року основну увагу приділили ремонтам та модернізації укриттів заради приведення їх до необхідного стану відповідно до вимог та збільшення кількості місць.

"На сьогоднішній день 417 шкіл із 420 мають укриття, у яких нам вдалось забезпечити майже 190 тисяч місць. Тобто в тих школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання. Зокрема можливе використання такого механізму як друга зміна або перемінне офлайн/онлайн-навчання, проте - винятково для учнів старших класів", - сказав Мондриївський.

За його словами, учні початкової школи будуть навчатись винятково офлайн, бо йдеться про інше засвоєння матеріалу та можливість обом батькам працювати на основній роботі.

Він додав, що Київрада виділила 550 млн гривень на облаштування укриттів у закладах освіти, ще 61 млн гривень було направлено на будівництво нових укриттів.

Оценка материала:

5.00 / 2
У школах Києва можуть ввести другу зміну. Все через укриття 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
29.08.2023 484
Еще материалы раздела «Столиця»