НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень за картами Таро: Овнам - напруга, Ракам - турбота  Україна перепоховає останки ще одного лідера ОУН  Не лише бронь: як український ОПК переманює нових працівників  Один знак отримає шанс кардинально змінити ситуацію, інший — змушений буде відмовитися від старого: рунічний прогноз на тиждень 25–31 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФвсі новини дня
Політика
Україна
04.09.2023 607

Резніков подав у відставку

Олексій Резніков подав до Верховної Ради заяву про відставку з посади міністра оборони України і висловив готовність звітувати.

"На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку. До звіту готовий. Тримаймо стрій!" – написав він у Фейсбук.

У своїй заяві Резніков заявив, що за 550 днів повномасштабної війни звільнено понад 50% окупованих Росією територій України.

За словами Резнікова, за 22 місяці на посаді міністра оборони він виконав ключові завдання, які було покладено на нього.

Серед здобутків міністр назвав отримання зброї від партнерів і зближення з НАТО, проведення "реформ у сфері закупівель" і впровадження "автоматизованих систем управління військами".

Оценка материала:

5.00 / 2
Резніков подав у відставку 5.00 5 2
Політика / Україна
04.09.2023 607
Еще материалы раздела «Україна»