НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
11.09.2023 728

Чи існує інший метод звільнення Криму, окрім військового: у президента дали чітку відповідь

У питанні звільнення Криму Україна не відмовляється від дипломатичних шляхів.

fcdf527925b642050e95cbd72ca4a1a7_101.09.23

Заступник постпреда президента України в АР Крим Денис Чистіков повідомив, чи існує інший метод звільнення Криму, окрім військового. Пише ТСН. 

Про це Чистіков розповів в ефірі телемарафону 9 вересня.

"Як зазначив президент, воно (рішення – ред.) буде комплексне. При підході до адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом ЗСУ продемонструють усі свої зусилля і це зможе переломити (позицію Росії, – ред.). У тому числі і міжнародна спільнота буде тиснути на Російську Федерацію... Якщо вона відмовиться, тоді буде продовжуватись військовий чинник", - сказал Чистіков.

Заступник постпреда президента України в АР Крим зауважив, що у в питанні звільнення Криму Україна не відмовляється від дипломатичних шляхів.

"Україна не відмовляється від дипломатичних шляхів, оскільки зброя – вона все ж таки постачається в ході дипломатичних переговорів з міжнародними партнерами", - підсумував Денис Чистіков.

Нагадаємо, патріоти бойкотують "вибори РФ" на півострові.

Оценка материала:

5.00 / 4
Чи існує інший метод звільнення Криму, окрім військового: у президента дали чітку відповідь 5.00 5 4
Політика / Україна
11.09.2023 728
Еще материалы раздела «Україна»