НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
12.09.2023 810

Буданов назвав єдиний варіант завершення війни в Україні

Кирило Буданов прокоментував, яким має бути завершення війни в Україні, яку розв'язала Росія.

ef222fbc2062242bfc6eddcc0b557672_12.09.23

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов прокоментував завершення війни в Україні і назвав єдиний можливий варіант. Пише ТСН. 

Про це очільник ГУР сказав під час обговорення на "Ялтинській  Європейській Стратегії".

"Щодо моєї особистої позиції – це повернення до адмінкордонів 1991 року. Нічого тут змінитись не може, інакшого варіанту завершення цієї війни не існує. Без цього конфлікт буде в тій чи іншій формі все життя. Прикордонні сутички ніколи не зупиняться, обмін ракетними ударами і ударами безпілотників буде продовжуватись.  Щоб це зупинити, треба повернутися до визнаних світом кордонів і до світопорядку, який вибудовувався дуже багато років", - наголосив Кирило Буданов.

Нагадаємо, Кирило Буданов дав оптимістичний прогноз щодо закінчення війни в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Буданов назвав єдиний варіант завершення війни в Україні 5.00 5 2
Політика / Україна
12.09.2023 810
Еще материалы раздела «Україна»