НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Політика
Україна
18.09.2023 299

ЗСУ до зими можуть розірвати сухопутний коридор РФ у Крим – Буданов

Українські військові можуть встигнути розірвати сухопутний коридор Росії до тимчасово окупованого Криму ще до настання зими.

Про це в заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов інтерв’ю The Economist.

"Привід для занепокоєння є у Росії, а не у України. Її перша оборонна лінія на найважливішому південному напрямі в Запоріжжі вже місцями прорвана, а це означає, що операція по розриву сухопутних зав’язків між Росією і Кримом може бути завершена ще до настання зими", - сказав він.

За словами Буданова, українські сили вже задіяли частину своїх резервів для виконання операції, натомість противник у відчаї розгорнув вже навіть ті резерви, які мали б бути задіяні у жовтні.

"Всупереч тому, що Російська Федерація декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву", - підкреслив очільник ГУР.

Оценка материала:

5.00 / 2
ЗСУ до зими можуть розірвати сухопутний коридор РФ у Крим – Буданов 5.00 5 2
Політика / Україна
18.09.2023 299
Еще материалы раздела «Україна»