НОВИНИ ДНЯ: На вихідні в Україні прогнозують до +4°, подекуди сніг і дощ  Як російський серіал зомбує українську молодь – Мінкульт б'є на сполох  Що буде з цінами на бензин, дизель та автогаз: прогноз до кінця року  9 грудня мороз, але до відлиги недалеко. Синоптик дала прогноз в Україні  Якщо США не підтримають допомогу Україні, посміхатимуться лише Путін і Сі Цзіньпін, - Кемерон  До ЗСУ за оголошенням: чи відрізнятимуться умови у рекрутованих та мобілізованих  Індія вимагає "гнучкості" в санкціях G7 проти російських алмазів, - Reutersвсі новини дня
Бізнес
Економіка
20.09.2023 287

Гендерний розрив у зарплатні: Лубінець заявив про дискримінацію та недооцінювання праці жінок

У країні триває систематична дискримінація та недооцінювання праці жінок.

f15cfe01179cd7c48a60b8151cea7b58_20.09.23

У Міжнародний день рівної оплати праці, 18 вересня, уповноважений Верховної Ради України з прав людини звернув увагу на подолання стійкого розриву в оплаті праці між чоловіками й жінками. Пише ТСН. 

Про це йшлося в дописі омбудсмена Дмитра Лубінця в Telegram.

За словами Лубінця, в Україні ґендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Цей показник є нижчим за світовий, але більшим, ніж у багатьох країнах ЄС.

Основними причинами цього омбудсмен називає систематичну дискримінацію та недооцінювання праці жінок.

"Вдосконалення трудового законодавства, подолання стереотипів роботодавців, підвищення рівня мотивації жінок - головні засади того, аби тенденція до скорочення ґендерного розриву в оплаті праці в Україні стала стійкою та незворотною", - заявив він.

Тим часом в Україні мають зрости пенсія та прожитковий мінімум. ТСН.ua дізнався, як зміняться виплати. Кабмін ухвалив проєкт бюджету-2024, де заклав підвищення мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму.

Оценка материала:

5.00 / 2
Гендерний розрив у зарплатні: Лубінець заявив про дискримінацію та недооцінювання праці жінок 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
20.09.2023 287
Еще материалы раздела «Економіка»