НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
20.09.2023 248

В Україні подешевшав один з овочів борщового набору

В Україні цього тижня почали поступово знижуватися оптові ціни на капусту. У місцевих господарствах розпочався сезон збирання капусти пізніх сортів, внаслідок чого пропозиція продукції на ринку суттєво зросла.

Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Так, станом на 19 вересня виробники готові були продавати оптові партії капусти в діапазоні 5-6 грн/кг ($0,13-0,16/кг). Ще минулої п’ятниці реалізація велася за цінами 7-10 грн/кг ($0,19-0,26/кг).

Аналітики пояснили, що капусту із середніми та низькими якісними показниками, яка надалі спрямовується на переробку, оптом продають у діапазоні 3-4 грн/кг ($0,08-0,11/кг).

За словами учасників ринку, одночасно зросла як пропозиція капусти стандартної якості, так і неякісної продукції, попит на яку також відзначається як стабільний.

Експерти підкреслили, що у середині вересня минулого року ціни на капусту становила 7-12 грн/кг ($0,19-0,32/кг), тобто була найвищою щонайменше за останні 5 сезонів.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні подешевшав один з овочів борщового набору 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
20.09.2023 248
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»