НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Політика
Україна
20.09.2023 244

Рада виправила закон про закриті декларації

Верховна Рада підтримала пропозиції президента Володимира Зеленського до законопроєкту №9534 про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану.

Таке рішення ухвалив 341 народний депутат, повідомив парламентар з "Голосу" Ярослав Железняк.

Таким чином парламент вирішив все ж виправити ситуацію із закритими електронними деклараціями чиновників. Зміни, за які проголосували депутати, передбачають негайне відкриття декларацій.

Нагадаємо, 5 вересня ВР ухвалила закон про відновлення декларування, але залишила декларації закритими ще на рік. Своєю чергою президент Володимир Зеленський ветував відповідний закон через скандальну норму про закриття декларацій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада виправила закон про закриті декларації 5.00 5 1
Політика / Україна
20.09.2023 244
Еще материалы раздела «Україна»