НОВИНИ ДНЯ: На вихідні в Україні прогнозують до +4°, подекуди сніг і дощ  Як російський серіал зомбує українську молодь – Мінкульт б'є на сполох  Що буде з цінами на бензин, дизель та автогаз: прогноз до кінця року  9 грудня мороз, але до відлиги недалеко. Синоптик дала прогноз в Україні  Якщо США не підтримають допомогу Україні, посміхатимуться лише Путін і Сі Цзіньпін, - Кемерон  До ЗСУ за оголошенням: чи відрізнятимуться умови у рекрутованих та мобілізованих  Індія вимагає "гнучкості" в санкціях G7 проти російських алмазів, - Reutersвсі новини дня
Політика
Росія
21.09.2023 314

Смерть Кадирова може сколихнули не лише Чечню – експерт

Кремль боїться втратити владу на всій території Північного Кавказу.

d66def150f995cc6d4e0a2c31b7301d9_21.09.23

Смерть скандального лідера Чечні Рамзана Кадирова, якщо це виявиться правдою, може дестабілізувати ситуацію не лише у Чечні, а на всій території Північного Кавказу, що входить до складу Росії. Пише ТСН. 

Про це заявив сходознавець, член експертної ради Центру цивільних свобод В’ячеслав Ліхачов у коментарі для тексту оглядача відділу міжнародної політики ZN.UA Володимира Кравченка.

За його словами, Кремль боїться такого сценарію, оскільки подальший розвиток подій може обернутися катастрофою для РФ, яка веде війнe проти України та тиснуть міжнародні санкції. Кремль різними способами намагається цього уникнути.

"Республіки на тих територіях характеризуються високим рівнем безробіття та вакуумом соціальних ліфтів, етнічними і клановими суперечностями, злочинністю та корупцією, переслідуванням інакодумців і відсутністю правосуддя", - йдеться у статті.

Якщо дійсно Кадиров має серйозні проблеми зі здоров'я, то Кремль склав план, як діяти у разі його смерті, щоб втримати владу на території Кавказу.

Нагадаємо, попри спростування, чеченський опозиціонер Абубакар Янгулбаєв запевняє, що Кадиров мертвий. Перед цим у ЗМІ шиирилася інформація про важкий стан здоров'я чеченського злочинця.

Оценка материала:

5.00 / 1
Смерть Кадирова може сколихнули не лише Чечню – експерт 5.00 5 1
Політика / Росія
21.09.2023 314
Еще материалы раздела «Росія»