НОВИНИ ДНЯ: Одна кришечка на 5 літрів води – і засмальцьовані рушники стануть білими: хитрий трюк  На Україну разом з похолоданням суне небезпечна стихія: Діденко назвала дати і регіони  Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негода  Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатієвсі новини дня
Політика
Україна
24.09.2023 845

Які території можуть звільнити ЗСУ до кінця 2023 року: Жданов спрогнозував сценарії

Експерт прогнозує, що ЗСУ як мінімум дійдуть до Токмака.

39d8382b8cae68cc3492c0c4da0a15d1_24.09.23

Збройні сили України до кінця 2023 року можуть частинами увійти до Криму чи вийти на Перекоп, на шляху входу до півострова та ізолювати його. Пише ТСН. 

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів на своєму ютуб-каналі.

За його словами, навіть за найпесимістичнішого сценарію українські військові дійдуть до околиці Мелітополя.

"Це один із сценаріїв. Є така нагода. Ми розглядаємо від найпесимістичнішого, що ми не зможемо далеко заглибитися в оборону супротивника, але я не вірю, що ми не дійдемо до Токмака", - каже Жданов.

Він додав, у випадку, якщо міст буде у повному вогневому контролі, ми його зможемо спокійно обрушити.

"Але сьогодні тенденція розвитку бойових дій підказує, що ми маємо дуже добрі шанси на те, щоб перерізати сухопутний коридор до Криму. Практично це буде повернення на 23 лютого 2022 року", - наголосив експерт.

Що можуть звільнити ЗСУ уже незабаром

Раніше Жданов спрогнозував, що після звільнення села Роботине Запорізької області, яке було опорним пунктом системи оборони російських окупантів на цій ділянці, у ЗСУ з’явилася нагода “автоматично” звільнити Токмак та Мелітополь

Президент Володимир Зеленський заявив, що Сили оборони збираються звільнити захоплений росіянами Бахмут на Донеччині, а також ще два міста.

Наприкінці серпня Сили оборони деокупували Роботине Запорізької області та продовжують рухатися на південний схід.

Оценка материала:

5.00 / 1
Які території можуть звільнити ЗСУ до кінця 2023 року: Жданов спрогнозував сценарії 5.00 5 1
Політика / Україна
24.09.2023 845
Еще материалы раздела «Україна»