НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
24.09.2023 291

Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна

Президент Польщі Анджей Дуда вважає правильним рішення про запровадження односторонньої заборони на імпорт українського зерна.

Про це Дуда сказав в коментарі польському телеканалу TVP1, цитує Канцелярія президента у Twitter.

Дуда наголосив, що Варшава вже підготувала транзитні коридори, якими українське зерно може проходити через Польщу та експортуватися туди, де воно необхідне.

За його словами, Польща намагається допомагати Україні й тим країнам, яким ця допомога потрібна.

«Вважаю, що це правильне рішення, що польський уряд зберіг заборону на продаж українського зерна на польському ринку. Однак потрібно водночас зробити все можливе, щоб транзит був якомога вищим», — підкреслив президент Польщі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Польща підготувала транзитні коридори для українського зерна 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
24.09.2023 291
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»