НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Бізнес
Економіка
25.09.2023 244

Місія МВФ почала технічні консультації з урядом України

Місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Гевіном Греєм розпочинає сьогодні технічні дискусії з представниками влади України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву постійного представника МВФ в Україні Ваграма Степаняна, яку він зробив у Варшаві.

За його словами, переговори стосуються останніх економічних подій і проводяться з метою обговорення податково-бюджетних, фінансових та структурних заходів у контексті підготовки до консультацій 2023 року за статтею IV угод МВФ та до другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

Оценка материала:

5.00 / 1
Місія МВФ почала технічні консультації з урядом України 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
25.09.2023 244
Еще материалы раздела «Економіка»