НОВИНИ ДНЯ: Найбільше з Башкортостану. ЗМІ підтвердили загибель понад 150 000 росіян в Україні  Українські F-16 могли отримати ракети для найдешевшого збиття "Шахедів", - ЗМІ  Яка реальна кількість окупантів воює проти України: Сирський озвучив шокувальні цифри  Іноземці можуть служити в ЗСУ за новими правилами: деталі змін  Як РФ вдається покривати шалені втрати на фронті: аналіз Politico  Омбудсманка заявила про "відвертий кримінал" у штурмових полках: що кажуть у ЗСУ  Цінової стелі не буде? Захід готує радикальний удар по експорту російської нафти, - Reutersвсі новини дня
Бізнес
Економіка
01.10.2023 477

Україні перед вступом до ЄС треба вирівняти ціни на енергоринку: який прогноз дають у ВР

Зараз в Україні діє мораторій на тарифи на газ, тепло й гарячу воду до кінця війни.

1444b759679ed51c4fc5d9779bd3ca46_01.10.23

Україні, перш ніж вступити до Європейського Союзу, треба вирівняти ціни на енергоринку. Пише ТСН. 

Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.

"Вирівнювання цін на енергоринку однозначне й неминуче на шляху до Євросоюзу. Що стосується населення, мушу констатувати, що в якийсь момент так само там будуть лібералізовані ціни... Але, безумовно, це буде не такий простий процес, оскільки доходи нашого населення, в першу чергу, малозабезпечених і пенсіонерів, вони не відповідають європейцям. Тому дискусія буде точитися навколо траєкторії, як швидко це вводити. Тут, безумовно, так просто не буде – це буде складний політичний процес", – наголосив Олексій Кучеренко.

Водночас він нагадав, що зараз в Україні діє мораторій на тарифи на газ, тепло й гарячу воду до кінця війни.

"Туди, до мораторію, не увійшла електроенергія, туди не увійшло холодне водопостачання, але там ми бачимо так само, поки держава не відпускає ці тарифи", – підкреслив Кучеренко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україні перед вступом до ЄС треба вирівняти ціни на енергоринку: який прогноз дають у ВР 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
01.10.2023 477
Еще материалы раздела «Економіка»