НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Політика
Росія
02.10.2023 1803

“Усе логічно”: у Росії пояснили встановлення бюсту Сталіна на меморіалі розстріляних у 1939 році поляків

Дирекція меморіалу запевняє, що пам'ятник не возвеличує радянського вождя, а лише демонструє “винуватця репресій”.

ef7040ea72b34f10164d0aec88b3794f_02.10.23

У Тверській області РФ на території меморіального комплексу “Мідне”, який присвячено пам'яті жертв політичних репресій і де поховано, зокрема, розстріляних у 1939 році польських військовополонених, з'явилося погруддя Сталіна. Директор меморіалу назвав це логічним. Пише ТСН. 

Керівник меморіального комплексу Олександр Чуносов пояснив виданню “Подъем”, що це просто відображення тієї епохи.

“Це ж епоха. Вони, що, не мали відношення до репресій? У чому тут ви бачите якусь нестиковку? Все логічно, зрозуміло”, - стверджує він.

Чуносов запевняє, що бюст Сталіна не возвеличує радянського вождя, а лише демонструє “винуватця репресій”.

“Якщо наш меморіальний комплекс присвячений часу масових репресій — люди самі себе репресували?” - дивується він.

Щоправда, жодного підпису на погрудді, який би такий намір дирекції меморіалу підтверджував, судячи з опублікованих фото, немає.

До речі, на меморіалі “Мідне”, окрім погруддя Сталіна, встановлено також бюсти Леніна, Калініна, Дзержинського та Свердлова.

“Весь радянський пантеон катів та вбивць”, — пишуть у соцмережах про цю експозицію.

Нагадаємо, у Псковській області РФ у місті Великі Луки встановили пам’ятник радянському кривавому диктатору Йосипу Сталіну. Священник Російської православної церкви освятив монумент.

Оценка материала:

5.00 / 3
“Усе логічно”: у Росії пояснили встановлення бюсту Сталіна на меморіалі розстріляних у 1939 році поляків 5.00 5 3
Політика / Росія
02.10.2023 1803
Еще материалы раздела «Росія»