НОВИНИ ДНЯ: ЄС готує нові санкції проти Росії з фокусом на енергетику та "тіньовий флот", - МЗС Німеччини  Гороскоп на 27 січня за картами Таро: Дівам - відпочинок, Ракам - щирі розмови  Китай підтримує Росію в економіці та ВПК: українська розвідка розкрила суму інвестицій  Рунічний гороскоп на лютий 2026 року: фінансові можливості, важливі рішення та попередження для всіх знаків  Європейська армія під загрозою: генсек НАТО пояснив, чому ідея небезпечна  Гороскоп на картах Таро на лютий 2026 року: кому випаде шанс на кохання, а на кого чекає грошовий прорив  Українцям 40+ надсилатимуть запрошення на скринінг здоров'я: Свириденко назвала датувсі новини дня
Політика
Світ
04.10.2023 593

Парламент Вірменії ратифікував Римський статут - зобов'язана арештувати Путіна

Тепер Вірменія повинна арештувати Путіна, як тільки він в'їде на територію цієї країни.

9fb14ec0991d18ddca915be81989e2ad_04.10.23

У вівторок, 3 жовтня, парламент Вірменії ратифікував Римський статут, який зобов'язує виконувати рішення Міжнародного кримінального суду щодо арешту російського-диктатора Володимира Путіна. Пише ТСН. 

Про це повідмоляє Trend.az.

Зазначається, що під час засідання парламенту опозиційні фракції "Вірменія" та "Честь маю" бойкотували обговорення Римського статуту та залишили зал, однак це не завадило отримати необхідну кількість голосів для ухвалення закону.

Видання News Armenia додає, що за рішення проголосували 60 депутатів, 22 виступили проти. Для схвалення проєкту необхідно було 54 голоси.

Додамо, що Вірменія підписала Римський статут ще 1999 року, але не ратифікувала його. І лише 1 вересня 2023 року уряд країни направив до парламенту проєкт ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Раніше повідомляли, що низка громадських і політичних сил закликали владу Вірменії вийти з ОДКБ та подати заявку до ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 1
Парламент Вірменії ратифікував Римський статут - зобов'язана арештувати Путіна 5.00 5 1
Політика / Світ
04.10.2023 593
Еще материалы раздела «Світ»