НОВИНИ ДНЯ: Загадка "Драконячої діри": у глибокій вирві в морі знайшли 1700 невідомих вірусів  Чому Київ замерзає втретє за зиму і де обіцяні міні-ТЕЦ: шокувальна правда про тепло  Африка розколюється швидше, ніж очікувалося: вчені виявили несподівану причину  Путін втрачає вплив у Сирії. Війська РФ залишають північний схід країни, - ЗМІ  Що зірки нам пророкують: гороскоп на лютий 2026 року  В Україні порожні будівлі перетворять на житло для ВПО: подробиці  Снігова повня 2 лютого: що вона принесе та гороскоп для всіх знаків зодіакувсі новини дня
Політика
Україна
04.10.2023 539

Російський флот фактично зазнав поразки в Чорному морі та перебуває в небезпеці – Міноборони Британії

Росія не зможе мати в акваторії Чорного моря такий контроль, як раніше.

de22f827c60914c4682974055bc2da79_04.10.23_1

Українським військовим вдалося фактично завдати поразки російському флоту в Чорному морі. Так вважають у Міністерстві оборони Британії. Пише ТСН. 

Про це під час виступу на Варшавському безпековому форумі розповів молодший міністр оборони Великої Британії Джеймс Гіппі, пише “Європейська правда”.

"Так, прогрес України повільний, але ніхто не може сказати, що його немає. Можна показувати на харківський прорив як зразок успіху. Але подивіться на те, що Україна зробила зараз у Чорному морі. Україна досягла функціональної поразки російського Чорноморського флоту", - заявив Джеймс Гіппі.

За його словами, під час сухопутного контрнаступу України “важливий кожен дюйм”. Після того, як по Чорноморському флоту РФ в Криму було завдано удару, Росія не зможе мати в акваторії такий контроль, як раніше - судна тепер менш безпечно почуваються в портах.

Лондон також зазначив зростання ролі авіації Чорноморського флоту Росії для контролю та операцій в акваторії Чорного моря.

Оценка материала:

5.00 / 1
Російський флот фактично зазнав поразки в Чорному морі та перебуває в небезпеці – Міноборони Британії 5.00 5 1
Політика / Україна
04.10.2023 539
Еще материалы раздела «Україна»