НОВИНИ ДНЯ: Один знак отримає фінансовий шанс: гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку  Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечівсі новини дня
Політика
Україна
22.10.2023 583

В Росії щомісяця мобілізують на війну понад 20 тисяч осіб - ГУР

Росіяни продовжують проводити мобілізацію на війну проти України. Наразі її темпи становлять понад 20 тисяч осіб на місяць.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в інтерв'ю "Еспресо".

"Понад 20 тисяч на місяць продовжують залучатись в різний спосіб. Це рекрутинг і серед ув'язнених, і серед боржників, якихось неблагонадійних категорій населення. Про добровольців там не йдеться. Мобілізація строковиків планово триває. Рекрутинг, в тому числі із мотивацією фінансової виплати або, якщо людина не підписує контракт, то якісь санкції обіцяють", - заявив він.

За його словами, російське командування широко практикує "примусове підписання контракту" із колишніми військовослужбовцями.

"Коли начебто викликають на звірку у військкомат, кладуть контракт і в принципі назад людина не виходить, бо інакше йому погрожують вже якимось кримінальним переслідуванням або іншими проблемами в житті. І от так частина опиняється на фронті", - пояснив Юсов.

При цьому він зазначив, що "говорити про мотивацію цих людей, з точки зору ідеології, з точки зору "любові" до їхньої батьківщини не доводиться, особливо, коли мова йде про депресивні регіони".

Крім того, Юсов додав, що Кремль віддає перевагу прихованій мобілізації й уникає масового залучення до бойових дій населення європейської частини РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Росії щомісяця мобілізують на війну понад 20 тисяч осіб - ГУР 5.00 5 1
Політика / Україна
22.10.2023 583
Еще материалы раздела «Україна»