НОВИНИ ДНЯ: Погода в Україні на 23 лютого: чи відступлять морози  Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталівсі новини дня
Політика
Світ
27.10.2023 699

Опитування в Ізраїлі: 49% респондентів проти негайного наземного вторгнення в Газу

Майже половина ізраїльтян хочуть утриматися від будь-якого вторгнення до Сектору Гази. Такими є результати опитування опублікованому в газеті “Маарів”.

Про це пише Reuters.

На питання, чи слід військовим негайно перейти до великомасштабного наземного наступу, 29% ізраїльтян погодилися, тоді як 49% відповіли, що “було б краще почекати”, а 22% не визначилися.

Результати контрастують із результатами опитування від 19 жовтня, яке показало, що 65% підтримують великий наземний наступ.

Газета зазначає, що, найімовірніше причиною такої зміни думки є питання заручників, яке є зараз найважливішим у політичному порядку денному.

“Маарів” опитала репрезентативну вибірку із 522 дорослих ізраїльтян. Похибка становила 4,3%.

Нагадаємо, ХАМАС звільнив чотирьох заручників за останній тиждень на тлі зусиль регіональних країн-посередників. Терористи повідомляють, що внаслідок ізраїльських ударів по сектору Гази загинуло близько 50 заручників.

Оценка материала:

5.00 / 1
Опитування в Ізраїлі: 49% респондентів проти негайного наземного вторгнення в Газу 5.00 5 1
Політика / Світ
27.10.2023 699
Еще материалы раздела «Світ»