НОВИНИ ДНЯ: Як назавжди позбутися дротяника: які методи дійсно допомагають, а які – ні  Один знак отримає фінансовий шанс: гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку  Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослинивсі новини дня
Політика
Україна
02.11.2023 607

Мобілізація та воєнний стан будуть продовжені

Верховна Рада найближчим часом продовжить дію воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

За його словами, президент Володимир Зеленський має внести відповідні законопроєкти до парламенту найближчими днями.

Він зазначив, що, швидше за все, продовження буде з 15 листопада до середини лютого 2024 року, тобто знову на 90 днів.

Голосування у парламенті очікується наступного тижня, це буде вже дев'яте продовження мобілізації та ВС із початку великої війни.

Железняк нагадав, що спочатку глава держави підписує два укази, потім їх подають на затвердження до Ради, вони проходять Комітет із питань оборони та виносяться на голосування до сесійної зали.

Оценка материала:

5.00 / 2
Мобілізація та воєнний стан будуть продовжені 5.00 5 2
Політика / Україна
02.11.2023 607
Еще материалы раздела «Україна»