НОВИНИ ДНЯ: Чим обробити дерев’яний паркан та захистити від гниття  Відчують, куди рухатись далі: 5 знаків китайського гороскопу, яких очікує полегшення з 17 липня  Зберігають землю прохолоднішою та скорочують поливання: 6 ґрунтопокривних рослин, які замінюють мульчу  Людям, народженим у ці дати, нумерологи обіцяють особливу удачу  Скільки років можна вирощувати огірки на одному місці: відповідь агрономів  Гороскоп на 17 липня за картами Таро: Левам - важливий урок, Стрільцям - довіритися  П’ять головних причин, чому капуста не зав’язує качани: чим обробляти щоб отримати великий врожайвсі новини дня
Політика
Україна
03.11.2023 617

Після ударів ATACMS росіяни вивозять техніку з Бердянська: у Повітряних силах відреагували

Після того, як ЗСУ завдали удару ракетами ATACMS по місцю базування окупантів у Бердянську, росіяни перекинули свою авіацію на базу у Таганрозі.

bd3293ef7b969cf6297abbac82ba181b_03.11.23

У Повітряних силах прокоментували зміни у розміщенні російської авіації після успішної роботи ЗСУ по окупованому Бердянську. Пише ТСН. 

Про ситуацію розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

"Якщо у противника з’являються засоби ураження з відповідним радіусом дії та технічними характеристиками, то противник повинен якось реагувати - це очевидно", - сказав Ігнат.

Тож тепер, за його словами, росіяни намагаються врятувати свою техніку та озброєння і відводять її з зони потенційного ураження.

"Це стосується також тих крилатих ракет, які ми отримали. Ми бачили у Криму наслідки, так сталося і з російським флотом, який відійшов на бази Новоросійська і так далі. Тому якщо в Україні з’являються засоби, які можуть дістати противника на ту, чи іншу глибину - відповідно противник буде на це реагувати", - сказав Ігнат.

Він також додав, що, найімовірніше, так само окупанти реагуватимуть, коли в Україні з'являться винищувачі F-16.

Нагадаємо, 31 жовтня 2023 року російські загарбники зосередили на авіабазі в місті Таганрог 21 гелікоптер типів Ка-52 та Мі-8. Найімовірніше, це саме ті вертольоти, які армія РФ тримала в аеропорту тимчасово окупованого Бердянська до удару Сил оборони України з використанням ОТРК ATACMS 17 жовтня 2023 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Після ударів ATACMS росіяни вивозять техніку з Бердянська: у Повітряних силах відреагували 5.00 5 1
Політика / Україна
03.11.2023 617
Еще материалы раздела «Україна»