НОВИНИ ДНЯ: Погода в Україні на 23 лютого: чи відступлять морози  Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталівсі новини дня
Політика
Світ
04.11.2023 724

У США очільницею ВМС стала вперше жінка

Сенат остаточно затверджує адмірала Франкетті на посаді старшого офіцера ВМС.

f8f884e9dbae42d22fc3a0f4f71c61bb_04.11.23

Ліза Франкетті стає першою жінкою, яка обіймає посаду начальника військово-морських операцій ВМС США та члена Об’єднаного комітету начальників штабів. Пише ТСН. 

Про це пише Defense News.

Сенат проголосував за затвердження адмірала Лізи Франкетті 33-м начальником військово-морських операцій ВМС, поклавши край багатомісячній затримці, спричиненій тяглим блокуванням сенатором Томмі Тубервіллем військових кандидатур, яке він розпочав на знак протесту проти політики щодо доступу до абортів Міністерства оборони.

Франчетті стала не лише першою жінкою, яка обіймала посаду вищого офіцера ВМС, але й першою, яка служила в Об’єднаному комітеті начальників штабів.

Серед тих, хто ще очікує на підтвердження, – адмірал Семюель Папаро, який очолить Індійсько-тихоокеанське командування США, і віцеадмірал Джеймс Кілбі, який отримає четверту зірку та стане віценачальником військово-морських операцій.

Віцеадмірала Стівена Келера також висунули на посаду чотиризіркового адмірала та наступного керівника Тихоокеанського флоту США.

Останніми місяцями Франкетті виконувала відповідні обов’язки, але все ще залишався заступником начальника.

Нагадаємо, що раніше вперше жінка стала командиркою корвета ВМФ Німеччини.

Оценка материала:

5.00 / 2
У США очільницею ВМС стала вперше жінка 5.00 5 2
Політика / Світ
04.11.2023 724
Еще материалы раздела «Світ»