НОВИНИ ДНЯ: Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негода  Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"всі новини дня
Політика
Україна
05.11.2023 728

Командувач Повітряних сил підтвердив знищення ще одного російського носія "Калібрів" у Керчі

Командувач Повітряних сил Микола Олещук підтвердив ураження російського судна під час вчорашнього удару Збройних сил по Керчі у своєму Телеграм-каналі.

"Підтверджую", – написав командувач Повітряних сил, таким чином підтвердивши свої сподівання, висловлені у попередньому дописі про те, що ще один російський плавзасіб міг піти "услід за "Москвою".

Тоді Олещук подякував "пілотам тактичної авіації Повітряних Сил за успішні удари крилатими ракетами по інфраструктурі судобудівного заводу "Залив" у Керчі, де стояв один із найсучасніших кораблів ЧФ РФ – носій крилатих ракет "Калібр".

Нагадаємо, 4 листопада наші військові завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу "Залив" у тимчасово окупованому Криму. Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило, що Збройні Сили успішно атакували морську і портову інфраструктуру заводу "Залив". Також Міноборони РФ визнало пошкодження корабля українськими ракетами на заводі “Залив” в окупованому Криму.

Оценка материала:

5.00 / 1
Командувач Повітряних сил підтвердив знищення ще одного російського носія "Калібрів" у Керчі 5.00 5 1
Політика / Україна
05.11.2023 728
Еще материалы раздела «Україна»