НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 28–29 липня  У цей період серпня рослини "спатимуть": що показує посівний календар на серпень місяць  Гороскоп на 28 липня для всіх знаків зодіаку: найважливіша підказка з'явиться несподівано  Три ложки до барабану — і навіть сіра та стара постіль стане ідеально білою: корисний трюк  Україну накриє холодний фронт із грозами, але спека повернеться: синоптик назвала дати  Коли українська балістика може вдарити по Москві: у Fire Point назвали терміни  Втеча з корабля, що тоне: чому олігархи Путіна ховають статки у крипті та закордонній нерухомостівсі новини дня
Політика
Світ
07.11.2023 663

Війна з ХАМАС коштуватиме Ізраїлю більш ніж 50 млрд доларів, - ЗМІ

Вартість війни Ізраїлю з ХАМАСом у Секторі Газа становитиме до 51 млрд доларів (200 млрд шекелів). Про це йдеться в попередніх даних Міністерства фінансів Ізраїлю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Calcalist.

Ця оцінка, що дорівнює 10% валового внутрішнього продукту, ґрунтується на тому, що війна триватиме від 8 до 12 місяців, обмежиться Сектором Гази, без повної участі ліванської "Хезболли", Ірану або Ємену, а також на тому, що близько 350 тисяч ізраїльтян, призваних до армії в якості резервістів, незабаром повернуться на роботу.

Calcalist назвав "оптимістичною" оцінку відомства в понад 50 млрд доларів. Однак Міністерство заявило, що не підтримує дані Calcalist.

За даними видання, половину вартості складуть витрати на оборону, які становлять близько 1 млрд шекелів на день. Ще 40-60 млрд шекелів будуть пов'язані з втратою доходів, 17-20 млрд шекелів - з компенсацією бізнесу і 10-20 млрд шекелів - з відновленням.

Операція Ізраїлю у Секторі Газа

На початку жовтня бойовики ХАМАС розпочали масштабне вторгнення до Ізраїлю. Вони вбивали та викрадали як військових, так і мирних жителів. У відповідь Ізраїль оголосив військову операцію проти бойовиків "Залізні мечі".

У її рамках ЦАХАЛ розширив наземну операцію у Секторі Газа. У регіон було введено війська та техніка.

За даними ЗМІ, це сталося після того, як переговори між Ізраїлем та ХАМАС про звільнення заручників зайшли в глухий кут.

Спікер армії оборони Ізраїлю контрадмірал Даніель Хагарі заявив, що сили ЦАХАЛу повністю оточили місто Газа, при цьому про припинення вогню не йдеться.

Оценка материала:

5.00 / 1
Війна з ХАМАС коштуватиме Ізраїлю більш ніж 50 млрд доларів, - ЗМІ 5.00 5 1
Політика / Світ
07.11.2023 663
Еще материалы раздела «Світ»