НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Аеропорт "Бориспіль" готують до відкриття: коли можуть відновитися польоти і хто має сказати "так"  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Як саме померли динозаври: нове дослідження вчених  Іноземці зможуть служити у Нацгвардії. Зеленський підписав указ  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байденвсі новини дня
07.11.2023 938

Експерт пояснив, чому війна на виснаження більш небезпечна для Росії, ніж для України

Українці й росіяни це розуміють і намагаються перевести власну економіку на "воєнні рейки".

53ce69343fadbc6d80790059e4122a62_07.11.23

Повномасштабна війна в Україні перейшла у фазу боротьби на виснаження, утім, це свідчить про проблеми насамперед для Росії. Пише ТСН. 

Таку думку висловив британський аналітик з питань оборони та безпеки, професор Майкл Кларк для Sky News.

Він зазначає, що у війні на виснаження потрібно розвивати індустріальну базу, повернути "промислову війну" до Європи.

"Виснаження на війні означає, що ви боретеся протягом тривалого часу, поки одна сторона просто не розвалиться, а потім усе відбувається дуже швидко. В цій конкретній війні більш імовірно, що росіяни розваляться в якийсь момент протягом наступних 18 місяців, ніж Україна, якщо Україну продовжуватимуть підтримувати", – сказав він.

За його словами, у війнах на виснаження виграє та сторона, яка найбільше здатна налагодити свою промисловість і застосувати її на фронті протягом відносно тривалого періоду.

"Українці й росіяни це розуміють і намагаються перевести власну економіку на "воєнні рейки", але саме Росія, на його думку, не зможе цього зробити в повній мірі", – додав він.

Загалом, на його думку, Росія не зможе реалізувати великий успішний наступ до весни 2025 року, а українці таку можливість все ж матимуть.

"На цей момент немає передумов для сприятливих переговорів про припинення вогню, тому що єдине, на що згодні росіяни – українці мають просто поступитися і визнати втрату всієї території, яку втратили. (...) Українці мають домогтися кращої переговорної позиції", – вважає Кларк.

Тим часом Україна намагається захистити свої електростанції від обстрілів якомога краще, але готується до найгіршої зими у своїй історії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерт пояснив, чому війна на виснаження більш небезпечна для Росії, ніж для України 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
07.11.2023 938
Еще колонки: Колонки / Блоги