НОВИНИ ДНЯ: Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25–31 травня 2026 року  Зміцніють на ваших очах: як приготувати чудо-добриво для томатів після висадки  Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішати  Які найродючіші дні червня 2025 року: календар дачника і квітникаря  Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Timesвсі новини дня
Політика
Європа
07.11.2023 610

"Велика сімка" працює над протиповітряним щитом для України, - глава МЗС Німеччини

Глави МЗС країн "Великої сімки" на зустрічі в Японії обговорять всебічну підтримку України. Зокрема, йтиметься про протиповітряний щит.

Про це заявила міністр закордонних справ Анналена Бербок, повідомляє РБК-Україна з посиланням на МЗС Німеччини.

"Україна була і залишається у топі порядку денного G7", - сказала вона.

За словами, на кону неймовірна ставка не лише для Європи, а й для "Великої сімки" загалом.

"Якщо ми зараз втратимо імпульс у нашій підтримці України, Путін безжально скористається цим - із жахливими наслідками для людей в Україні та Європі", - заявила Бербок.

При цьому вона зазначила, що інші гравці у різних регіонах світу також можуть зробити з цього неправильні висновки.

"Ось чому так важливо, щоб ми, "Велика сімка", продовжували рішуче та всебічно підтримувати Україну. Тому, наприклад, ми продовжимо разом працювати над протиповітряним щитом України", - додала міністр.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Велика сімка" працює над протиповітряним щитом для України, - глава МЗС Німеччини 5.00 5 2
Політика / Європа
07.11.2023 610
Еще материалы раздела «Європа»