НОВИНИ ДНЯ: В Україні спростили процедуру списання знищеного військового майна: що змінилося  У Сатурна «перекошене» магнітне поле: вчені вказали на головного винуватця  Вихід США з НАТО: як наміри Трампа зруйнують Америку — Портников  Магнітні бурі посилюються: коли будуть найнебезпечніші дні та як позначаться на самопочутті — прогноз  Не поспішайте садити картоплю: ось найкращі дні для того, щоб отримати дійсно великий урожай  Гороскоп на 3 квітня для всіх знаків зодіаку: кому пощастить, а кому варто пригальмувати  Що посадити біля кабачків, щоб не гнили, не мали грибкових захворювань і довго плодоносиливсі новини дня
Політика
Росія
09.11.2023 543

Партизани "Атеш" розвідали новий ракетний завод у Москві

Росіяни вкотре прикриваються цивільними, адже розмістили ракетний завод за 500 м від житлових будинків.

57eb43643acc7e13bc70e5e6e75a980d_09.11.23

Агенти українського партизанського руху "Атеш" розвідали новий ракетний завод у московському спальному районі Некрасівка. Завод розташований на території індустріального парку "Руднево". Пише ТСН. 

Про це повідомляється в Телеграм-каналі "Атеш".

Партизани з’ясували, що на території нового ракетного заводу у Москві росіяни планують збирати та проводити випробування ракет різного типу, насамперед ракет ППО. Територія заводу сягає майже 100 тис. кв. м.

"Рашисти навіть у цьому випадку не пропустили шансу прикритися цивільними, адже об'єкт розташований у спальному районі, за 500 метрів від житлових будинків", – звернули увагу в "Атеш".

Як заявляли самі росіяни, вони планують запустити виробництво ракет на цьому заводі лише у жовтні 2024 року. Однак за даними партизан, на заводі вже виготовляються ударні безпілотники та компоненти до ракет.

До слова, раніше партизани з "Атеш" виявили завод із виробництва ракет у російському Челябінську та опублікували його координати.

Оценка материала:

5.00 / 1
Партизани "Атеш" розвідали новий ракетний завод у Москві 5.00 5 1
Політика / Росія
09.11.2023 543
Еще материалы раздела «Росія»