НОВИНИ ДНЯ: “В України — великі проблеми”: Дикий розповів, чи справді в 2024 році РФ займатиме сильнішу позицію на фронті  Допоможуть вигнати росіян з Криму назавжди. Умєров анонсував напрацювання на 2024 рік  “Могла закінчитися ще у 2022 році”: Дикий розповів, що кардинально змінило хід війни в Україні  Лінива ватрушка з сиром: швидкий рецепт  Зимові канікули в Київській області: коли школярі будуть відпочивати  На сході мокрий сніг, а на решті територій ожеледь й туман: погода на 11 грудня  Підтоплення "синьої" гілки метро Києва: причини, наслідки та терміни ремонту у підземцівсі новини дня
Політика
Світ
13.11.2023 3480

До Казахстану їздив двійник Путіна: аналітикиня вказала на цікаву деталь із відео

Відчуття "а цар-то не справжній" вже глибше проникає в російське суспільство, вважає аналітикиня.

b6e984a950cc791fcf6d92203d66c4f6_13.11.23

Нещодавно російський президент-диктатор Володимир Путін відвідав Казахстан, де зустрівся із президентом країни Касимом-Жомартом Токаєвим. У Мережі звернули увагу на нетипову ходу і припустили, що це був двійник. Пише ТСН. 

Про це детальніше 24 Каналу розповіла політична аналітикиня Ольга Курносова.

"На деяких відео точно не він, а молодша людина. Не лише хода, але й руками він зовсім не так махає. Справжній Путін розмахує лише лівою рукою, а цей – двома", – зауважила Ольга Курносова.

Вона додала, що відчуття "а цар-то не справжній" вже глибше проникає в російське суспільство.

"Є дивні гіпотези. Верхівка, мабуть, знає про справжнього та "несправжнього" Путіна. Але, судячи з усього, у другому – третьому ешелоні теж це обговорюють. Оце відчуття "а цар-то не справжній" вже глибше й глибше проникає в російське суспільство", - вважає аналітикиня.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін у четвер, 9 листопада, відвідав Казахстан. Там він зустрівся із президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим.

Оценка материала:

5.00 / 3
До Казахстану їздив двійник Путіна: аналітикиня вказала на цікаву деталь із відео 5.00 5 3
Політика / Світ
13.11.2023 3480
Еще материалы раздела «Світ»