НОВИНИ ДНЯ: Ідеальний момент усе виправити: 4 знаки зодіаку отримають потужний знак від Всесвіту 11 грудня  Путін перебільшує стійкість російської економіки  Донбас і вибори під час війни: що обговорюють у мирному плані та навколо нього  У НАТО немає плану на випадок виходу США, - Politico  До України іде похолодання: синоптикиня розповіла, якою буде погода цього тижня  Без Америки Європа у кризі — лідери шукають шляхи підтримки України та власної оборони  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 груднявсі новини дня
Політика
Світ
18.11.2023 636

США успішно випробували заміну ATACMS

Армія США оголосила, що Lockheed Martin завершила виробничі кваліфікаційні випробування нової балістичної ракети Precision Strike Missile.

Про це повідомляє служба розповсюдження візуальної інформації Міністерства оборони США.

“Попередні результати випробувань показують, що ракета Precision Strike Missile Increment 1 справлялася номінально з точки зору прогнозованої траєкторії польоту, летальності, близьковертикального кута ураження та висоти розриву”, — повідомили військові.

Остаточний звіт про льотні випробування буде опублікований лише в грудні 2023 року. Однак представники Lockheed в окремій заяві повідомила, що для ураження цілі ракета подолала “найкоротшу дальність польоту” на сьогоднішній день — менше 85 кілометрів.

Попередні результати випробувань показують, що ракета Precision Strike Missile справлялася номінально з точки зору прогнозованої траєкторії польоту, летальності, майже вертикального кута ураження та висоти розриву. Остаточний звіт про льотні випробування очікується в грудні 2023 року.

Очікується, що PrSM замінить ракети MGM-140 ATACMS, котрі є основним засобом ураження сухопутних військ на оперативно-тактичній глибині. Нова ракета забезпечить більшу дальність ураження при застосуванні зі стандартних пускових установок.

Оценка материала:

5.00 / 2
США успішно випробували заміну ATACMS 5.00 5 2
Політика / Світ
18.11.2023 636
Еще материалы раздела «Світ»