НОВИНИ ДНЯ: Дуже швидке дріжджове тісто для випікання та смаження пиріжків: як його приготувати  “В України — великі проблеми”: Дикий розповів, чи справді в 2024 році РФ займатиме сильнішу позицію на фронті  Допоможуть вигнати росіян з Криму назавжди. Умєров анонсував напрацювання на 2024 рік  “Могла закінчитися ще у 2022 році”: Дикий розповів, що кардинально змінило хід війни в Україні  Лінива ватрушка з сиром: швидкий рецепт  Зимові канікули в Київській області: коли школярі будуть відпочивати  На сході мокрий сніг, а на решті територій ожеледь й туман: погода на 11 груднявсі новини дня
Політика
Україна
20.11.2023 240

Плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини: експерт назвав головні цілі українських військ

Стратегічна ціль цього плацдарму – це дійти до Армянська, до перешийка з Кримом.

50e440dcbf3d819ece776230830d6a73_20.11.23

Українські війська на лівому березі Дніпра на Херсонщині рухаються в напрямку міста Олешки, з якого обстрілюють Херсон. Стратегічна ціль — дійти до Армянська. Пише ТСН. 

Такими міркуваннями в ефірі національного телемарафону поділився військовий експерт Павло Нарожний.

За його словами, плацдарм українських військ створено біля населених пунктів Кринки та Козачі Лагері, що поблизу Олешківських пісків.

“Вони [українські військові] наразі, за всіма повідомленнями, рухаються в сторону Олешків. Це абсолютно логічний крок, тому що Олешки знаходяться за річкою на лівому березі від міста Херсон, яке постійно потерпає від артилерійських обстрілів, обстрілюється саме з Олешків. І їм треба перерізати дорогу, по якій іде постачання в це російське угруповання, яке знаходиться в Олешках”, -  наголосив військовий експерт.

Нарожний зауважив, що Олешківські піски є найбільшою в Європі пустелею діаметром приблизно 45-50 кілометрів, на якому нереально закріпитися. Тому, на його думку, ворога будуть відтісняти до Раденська - за 20 км від Олешків.

“Але стратегічна ціль цього плацдарму – це дійти до Армянська, до перешийка з Кримом. Бо через цей перешийок іде більш ніж 90% всього постачання для російського угруповання, яке знаходиться в Херсонській, Запорізькій областях - біля того самого Мелітополя, Токмака, де точаться дуже важкі бої”, - вважає експерт.

Він зазначив, що ворог був неготовий до висадки українських військ. “Там не були побудовані серйозні укріплення, там немає боєспроможних підрозділів, які б могли давати відсіч. Ми бачимо, що цей плацдарм тільки розширюється. Ми не бачимо серйозних контратак ворога", - підкреслив Павло Нарожний.

Нагадаємо, українські сили відбили плацдарм на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Оценка материала:

5.00 / 2
Плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини: експерт назвав головні цілі українських військ 5.00 5 2
Політика / Україна
20.11.2023 240
Еще материалы раздела «Україна»