НОВИНИ ДНЯ: Лінива ватрушка з сиром: швидкий рецепт  Зимові канікули в Київській області: коли школярі будуть відпочивати  На сході мокрий сніг, а на решті територій ожеледь й туман: погода на 11 грудня  Підтоплення "синьої" гілки метро Києва: причини, наслідки та терміни ремонту у підземці  Різдвяні пряники: святковий рецепт  Тиждень розпочнеться з вологої погоди: комусь дістанеться мокрий сніг, а комусь дощі  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 11-17 груднявсі новини дня
Політика
Україна
20.11.2023 280

Війна 2024 року: генерал розповів, що будуть змушені робити ЗСУ

Відсутність фундаментальних зсувів у контрнаступі позначається на допомозі від Заходу.

Українським військовим у кінці 2023-на початку 2024 року доведеться перейти до стратегічної оборони на всьому фронті. Пише ТСН. 

Таку думку висловив генерал-лейтенант у відставці, ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко у межах круглого столу "Воєнна кампанія російсько-української війни 2023: уроки для України та висновки на наступний рік".

Романенко вважає, Україна та Росія ще мають ресурси для продовження війни. Однак доля цієї війни залишається невизначеною – так само, як і рік тому.

"У глобальному вимірі контрнаступ принаймні поки не приніс фундаментальних зсувів, і очевидно, Захід не був готовим до цього. А це відбивається на допомозі від Заходу", – звернув увагу генерал-лейтенант.

Він також вказав на відсутність в України плану дій на випадок, якщо жоден із прогнозованих сценаріїв не здійсниться, а перспективи політичних перемовин так і залишаться нереалістичними. За словами Романенка, це призвело до того, що союзники України здебільшого не затверджували нових значних програм постачання державі важкого озброєння.

Перспективи війни 2024 року

"Перспективи кінця цього року і наступного бачу в тому, що нам доведеться перейти до стратегічної оборони на всьому фронті, а також акумулювати сили і засоби, і по їхній наявності формувати плани подальших дій на 2024 рік", – розповів ексзаступник начальника Генштабу.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у своїй статті написав, що війна переходить до нового етапу – так званої позиційної війни, яка складається зі статичних і виснажливих боїв.

Оценка материала:

5.00 / 2
Війна 2024 року: генерал розповів, що будуть змушені робити ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Україна
20.11.2023 280
Еще материалы раздела «Україна»