НОВИНИ ДНЯ: Дуже швидке дріжджове тісто для випікання та смаження пиріжків: як його приготувати  “В України — великі проблеми”: Дикий розповів, чи справді в 2024 році РФ займатиме сильнішу позицію на фронті  Допоможуть вигнати росіян з Криму назавжди. Умєров анонсував напрацювання на 2024 рік  “Могла закінчитися ще у 2022 році”: Дикий розповів, що кардинально змінило хід війни в Україні  Лінива ватрушка з сиром: швидкий рецепт  Зимові канікули в Київській області: коли школярі будуть відпочивати  На сході мокрий сніг, а на решті територій ожеледь й туман: погода на 11 груднявсі новини дня
Політика
Україна
20.11.2023 232

Україна зможе ще деякий час отримувати від США далекобійну зброю і боєприпаси – WP

США зможуть продовжувати відправляти допомогу Україні, зокрема, далекобійну зброю і боєприпаси, "принаймні упродовж деякого часу".

Про це заявили виданню Washington Post офіційні особи, які супроводжували главу Пентагону Ллойда Остіна до України.

Представники американського Міноборони заявили, що зараз Штати "дозують" допомогу Україні, оскільки запас доступних коштів виснажується. До того ж Київ покладається на допомогу США у питанні наповнення державного бюджету.

Ситуація в США щодо голосування Конгресу за кошти для України та Ізраїлю залишається напруженою. "Ці дві армії стикаються з двома різними видами боротьби", - заявив журналістам високопоставлений представник міністерства оборони перед прибуттям Остіна до Києва. "Є певний збіг... Але там, де є дублювання у певних видах боєприпасів… скорочення можливостей не відбувається", - зазначив співрозмовник видання.

Крім того, чиновники Пентагону сподіваються під час свого візиту до Києва дізнатися більше від українських лідерів про військову стратегію щодо Росії у контексті настання зими.

Офіційні особи США висловили очікування, що Росія скористається взимку для перегрупування своїх сил і завдання ударів по українських електростанціях та іншій цивільній інфраструктурі, як це було минулого разу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна зможе ще деякий час отримувати від США далекобійну зброю і боєприпаси – WP 5.00 5 1
Політика / Україна
20.11.2023 232
Еще материалы раздела «Україна»