НОВИНИ ДНЯ: По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водою  Приходить відчуття полегшення: 3 знаки зодіаку відчують щастя, якого давно не відчували, вже після 10 грудня  Мирна угода щодо України стає дедалі ближчою — The Washington Post  Путін уже хоче не лише Донбас, а й "Новоросію" — Портников про нову загрозу для України  Трамп підштовхує Київ до миру, заявляючи про "неминучу поразку", - The Wall Street Journal  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 грудня  Тепло зникне: синоптикиня розповіла, коли Україну накриє холодний фронтвсі новини дня
Політика
Світ
24.11.2023 633

“Цього не можна допустити”: Закаєв назвав головну причину встановлення путінського режиму в Ічкерії і застеріг українців

В боротьбі з Росією Україна практично немає помилок, але починаються процеси, які скеровані на те, щоб внести розлом у політичній еліті.

_114317979_tass_2842934_24.11.23

Чеченський державний і політичний діяч, бригадний генерал Ахмед Закаєв зазначив, що найголовнішою помилкою чеченського народу було проведення виборів, і це дозволило росіянам внести розкол у суспільство. Пише ТСН. 

Про це він сказав у ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Довготривалість війни призвела до того, що чеченський народ не витримав цього тиску. 12 років ми чинили організований опір, але потім наш потенціал вичерпався. Тому що ми залишилися сам на сам з цим російським монстром. Знайшлися люди, які піддалися пропаганді РФ, зробивши вибір не на користь народу, які зайняли позицію агресора. Саме тому росіянам вдалося встановити диктаторський режим на території Чеченської республіки”, — підкреслив Закаєв.

За словами бригадного генерала, сьогодні Україна відіграє величезну роль у боротьбі чеченського народу, а також у боротьбі усіх колонізованих народів.

“Агресія Росії проти України показала всьому світу сутність цієї країни, цього режиму. Саме російська пропаганда свого часу дозволила Росії відвернути від нас міжнародну спільноту. Це і є головною причиною того, що Росії вдалося встановити свій режим”, — зауважив Закаєв.

Ахмед Закаєв також додав, що в боротьбі з Росією Україна практично не має помилок, але починаються процеси, які скеровані на те, щоб внести розлом у політичній еліті.

“Цього не можна допустити. В Україні не повинно бути виборів. Найголовніша наша помилка полягала в тому, що ми свого часу провели вибори, і це дозволило росіянам внести розкол в наше суспільство. Якщо ви підете нашим шляхом — це серйозно вплине на результати війни. Збереження єдності — це найголовніше”, — наголосив Закаєв.

Оценка материала:

5.00 / 3
“Цього не можна допустити”: Закаєв назвав головну причину встановлення путінського режиму в Ічкерії і застеріг українців 5.00 5 3
Політика / Світ
24.11.2023 633
Еще материалы раздела «Світ»