<
НОВИНИ ДНЯ: 20 червня в Україну прийде похолодання: де знизиться температур  Скільки будинків у Києві не відключають від світла: дані ДТЕК  "Наші ресурси скінченні": Клімкін висловився, за яких умов можна буде починати переговори з Росією  Україну 20 червня накриють грози, подекуди град та шквали  Вступна кампанія 2024. Головні правила, про які має знати кожен абітурієнт  Ціни зростуть: скільки коштуватимуть пачка сигарет і стіків до 2028 року  Диктатор злякався? Путін став літати в російські регіони в супроводі винищувачів, - ЗМІвсі новини дня
Політика
Україна
26.11.2023 12316

Арахамія зробив заяву про мобілізацію в Україні: як це буде далі

У Комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки невирішеним залишається питання щодо обсягів мобілізації в Україні.

85f524a4fb279e6710cbb6a16270a43a_26.11.23

Член комітету Давид Арахамія наголосив на необхідності чіткого плану мобілізації, якого зараз немає, і припустив, яким чином уряд планує забезпечити військовий потенціал країни та визначити стратегію мобілізації на майбутнє. Пише ТСН. 

Про це він розповів в інтерв'ю Наталії Мосейчук у межах авторського проєкту "Мосейчук+".

"Питання, яке в комітеті (комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки - ред.) дуже гаряче: скільки ще людей мобілізують. Є мобресурс, він відомий. Якщо робити ротацію, то треба мобілізувати ще половину людей в країні. Якщо не робити, тоді вони потерпають. Що з цим робити, який хоча б не довгий план, а хоча б короткий, на рік. До військового керівництва кажуть: "Дайте якесь бачення". Бачення нема. Бачення – просто живемо, як жили. А нас це не влаштовує", - сказав Арахамія.

Він зазначив, що Генштабу треба скласти і надати Раді план війни.

"Інституція каже: я хочу воювати наступний рік так, мені треба стільки людей, ось стільки людей мені треба відпустити, тому що вони вже стільки воюють, що не можуть, і мені треба стільки грошей. І такого плану ніхто не має в країні", - сказав Арахамія.

Нагадаємо, в інтерв'ю Наталії Мосейчук Арахамія також заявив, що Україна нині має дуже погану перемовну позицію і не збирається сідати за стіл переговорів з РФ, зважаючи на ситуацію на фронті.

Оценка материала:

5.00 / 7
Арахамія зробив заяву про мобілізацію в Україні: як це буде далі 5.00 5 7
Політика / Україна
26.11.2023 12316
Еще материалы раздела «Україна»