НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Політика
Європа
30.11.2023 337

В Литві пропонують запровадити однакові санкції проти росіян і білорусів: подробиці

Міністерство внутрішніх справ і раніше підтримувало застосування цих заходів.

7d45c41bb5365d340868d70b16d79195_30.11.23

Оскільки Департамент державної безпеки (ДДБ) Литви попереджає про загрози, що походять від Білорусі, міністерка внутрішніх справ Агне Білотайте стверджує, що необхідно повернутися до обговорення уніфікації санкцій проти росіян і білорусів. Пише ТСН. 

Про це пише Delfi.

“Вважаю, що слід повернутися до цих дискусій і ще раз поговорити з парламентарями, тому що є нові обставини, які необхідно оцінити”, — сказала міністерка на пресконференції, організованій МВС у понеділок, 27 листопада.

“Ці дискусії тривають, особливо після того, як ДДБ публічно представив громадськості свої аргументи, вказуючи реальні загрози”, — додала вона.

Білотайте стверджує, що Міністерство внутрішніх справ і раніше підтримувало застосування цих заходів.

Навесні Сейм запровадив національні санкції проти громадян Росії та Білорусі. Законопроєкт про обмежувальні заходи через військову агресію проти України посилив порядок надання посвідки на постійне або тимчасове проживання, видачі віз і заборонив переміщення громадян Росії через зовнішній кордон Європейського Союзу (ЄС).

Обмежено також право громадян Росії на придбання нерухомості в Литві. Однак президент наклав вето на цей закон. Глава країни зазначив, що парламент має зайняти єдину позицію й уніфікувати обмеження, що застосовуються як до росіян, так і до білорусів, проте Сейм відхилив вето Науседи.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Литві пропонують запровадити однакові санкції проти росіян і білорусів: подробиці 5.00 5 2
Політика / Європа
30.11.2023 337
Еще материалы раздела «Європа»