НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Політика
Світ
30.11.2023 851

У Кремлі готуються до виборів Путіна: у ГУР розкрили плани РФ

Ватажки російських окупаційних адміністрацій отримали завдання посилити примусову паспортизацію на ТОТ.

a415a4d128510539a4853eaf5aeff034_30.11.23

Окупаційна "влада" посилила примусову паспортизацію на тимчасово загарбаних територіях України на тлі підготовки до виборів Путіна. Пише ТСН. 

Про це інформує Головне управління розвідки МО.

За даними розвідки, у листопаді 2023 року в Кремлі відбулись закриті збори з керівниками російських регіонів та окупаційними ватажками Москви на тимчасово поневолених територіях України. Нараду проводив заступник голови адміністрації російського диктатора С. Кірієнко. Він оголосив директиви у межах посилення  підготовки до так званого виборчого процесу.

Зокрема, під час зібрання наказано:

  • виділити соціальну допомогу виборцям з місцевих бюджетів;
  • активізувати пропаганду про начебто "позитивні" тенденції економіки РФ, стабільність рубля та "поліпшення" рівня життя людей.

"Ватажки російських окупаційних адміністрацій також отримали завдання - довести рівень примусової паспортизації на ТОТ України не менше ніж до 85%", - наголосили у ГУР.

Нагадаємо, за даними ISW, у Росії посилюють контроль за Інтернетом перед "президентськими виборами".

Оценка материала:

5.00 / 2
У Кремлі готуються до виборів Путіна: у ГУР розкрили плани РФ 5.00 5 2
Політика / Світ
30.11.2023 851
Еще материалы раздела «Світ»