НОВИНИ ДНЯ: В Україну після потепління ще ввірветься хвиля холоду: синоптикиня дала прогноз  Війна закінчиться перемогою України, вважають 65% респондентів   Кекс на згущеному молоці: рецепт простої випічки  Коли настане метеорологічна весна. Синоптикня розповіла про передумови явища та зміни погоди до кінця робочого тижня  В ракетах КНДР, якими Росія била по Україні, виявили деталі неочікуваного походження – CNN  Без цього нам війну не виграти: майор ЗСУ Жорін розповів, якою має бути мобілізація  22 лютого в Україні невеликі опади, вдень до +11°всі новини дня
Бізнес
Економіка
01.12.2023 295

Нацбанк завершив повернення в Україну готівкової гривні, яку за кордоном обміняли вимушені переселенці

У кінці листопада НБУ отримав усю готівкову гривню, обміняну протягом 2022 року європейськими центральними банками. Після завершення обмінних операцій НБУ здійснював викуп отриманої центробанками готівкової гривні, загальна сума якої становила 970 164 300 грн.

"Основним хабом, що до моменту повернення в Україну акумулював готівкову гривню, обмін якої було здійснено у всіх десяти європейських державах, став Національний банк Польщі", – прокоментували у НБУ.

І додали, що вже 24 лютого Національний банк Польщі запропонував НБУ свою допомогу в тих сферах, де вона була найнеобхіднішою: надання Україні коштів на умовах валютного свопу, підтримку в забезпеченні безперервності операційної діяльності НБУ, сприяння у комунікації з міжнародними партнерами.

Банки продовжують співпрацю як в межах існуючих напрямів, так і щодо подолання нових викликів на кшталт оцінки впливу українських мігрантів на стан ринку праці та економіки обох країн.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нацбанк завершив повернення в Україну готівкової гривні, яку за кордоном обміняли вимушені переселенці 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
01.12.2023 295
Еще материалы раздела «Економіка»