НОВИНИ ДНЯ: Кількість донорів Трампа скоротилася на 200 тисяч порівняно з 2019 роком, - FT  Підвищення акцизу на тютюн без зменшення рівня нелегального ринку призведе до ще більшого росту тіні, - Гетманцев  Ставлення українців до Польщі та США погіршилося з літа минулого року  Сирні коржики: рецепт лінивого хачапурі  Астрономи виявили найяскравіший об’єкт у всесвіті: він у 500 трильйонів разів перевищує сонце  Застрелили і переїхали власним авто: стали відомі дивні подробиці вбивства російського пілота Кузьмінова  У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці: деталівсі новини дня
Політика
Україна
02.12.2023 446

Генерал Муженко відповів, чи варто мобілізувати молодь до лав ЗСУ

Муженко зазначає, що є люди, які підготовлені до цього фізично.

447481dfb5e0f8b8909ca06d253ff9ce_02.12.23

Ситуація щодо мобілізації в Україні зараз така, що потрібен підхід в питаннях врахування вікового цензу для комплектування тих чи інших частин, відповідно до призначення для майбутніх операцій. Пише ТСН. 

Відповідну думку висловив генерал Віктор Муженко в інтерв'ю Бі-бі-сі.

За його словами, це дуже складне питання.

"Тому що, попри все, війна – це втрати. Війна – це кров. І ми повинні розуміти, наскільки післявоєнна Україна спроможна буде підняти свою економіку і захистити громадян в соціальному плані. Є люди підготовлені фізично, які підтримують форму, мають нормальний стан здоров'я, які спроможні витримувати відповідні навантаження. Але основна маса – ми ж розуміємо, що вони можуть переносити обмежені навантаження", - каже генерал.

Він стверджує, що останні повинні бути більше задіяні в тих частинах, які в основному готуються для ведення оборонних дій, більше статичних, ніж маневрових.

"А от ті, хто молодші, повинні застосовуватись безпосередньо в військових частинах, які визначені для ведення рухомих, маневрових дій. Ці люди повинні отримати відповідну підготовку", - сказав він.

Нагадаємо, штурмовик Петро Горбатенко заявив, що до лав ЗСУ треба призивати, зокрема, чоловіків 18-20 років.

Оценка материала:

5.00 / 2
Генерал Муженко відповів, чи варто мобілізувати молодь до лав ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Україна
02.12.2023 446
Еще материалы раздела «Україна»